<< return to job overview

Pracownik supermarketu

okolice Amsterdamu | Netherlands

Rate:
€ 11,47 brutto/h
Job from:
2017-12-18

Opis stanowiska pracy:

Praca manualna, rozładowywanie kartonów, układanie towaru na półki w szybkim tempie, w systemie FIFO (first in first out).

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy oraz zdolność logicznego myślenia
  • mile widziana znajomość systemu FIFO
  • dyspozycyjność na dłuższy czas (od 0,5 do 1,5 roku)

Oferujemy:

  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • możliwość awansu zawodowego (team leader)
  • mieszkanie w domach jednorodzinnych
  • ubezpieczenie
  • przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
  • kandydat, który może być kierowcą w Holandii otrzymuje €4/dzień i nie płaci za przejazd do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek wakacyjny 8%

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Zbieranie zamówień

Amsterdam
Next offer

Praca przy orchideach

Moerkapelle