<< return to job overview

Pracownik supermarketu

okolice Amsterdamu | Netherlands

Rate:
€ 11,78 brutto/h
Job from:
2018-10-29

Opis stanowiska pracy:

Praca manualna, rozładowywanie kartonów, układanie towaru na półki w szybkim tempie, w systemie FIFO (first in first out).

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy oraz zdolność logicznego myślenia
  • mile widziana znajomość systemu FIFO

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek wakacyjny €11,78/h
  • możliwość awansu zawodowego (team leader)
  • mieszkanie w domach jednorodzinnych
  • ubezpieczenie
  • kandydat, który może być kierowcą w Holandii otrzymuje €4/dzień i nie płaci za przejazd do pracy
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu HEMA EDC

Utrecht
Next offer

Pracownik magazynu w sektorze logistycznym

Waalwijk/ Tilburg