<< return to job overview

Pracownik myjni

Amsterdam | Netherlands

Rate:
€ 10,40/h brutto
Job from:
2021-07-30

Opis stanowiska:

Praca w myjni przy czyszczeniu samochodów. Odkurzanie, szczotkowanie, polerowanie, czyszczenie tapicerki, usuwanie śmieci i naklejek.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka € 10,27 brutto/h+1,37%-10,40
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania w Holandii do pracy
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Plewienie oraz zbiór ziemniaków

Next offer

Pracownik produkcji ulotek - również dla par

Molenaarsgraaf