<< return to job overview

Produkcja wegetariańskiej żywności

Ede/ Wageningen | Netherlands

Rate:
€ 11,63/h brutto
Job from:
2020-10-26

Opis stanowiska:

Praca wewnątrz zakładu pracy, przy linii produkcyjnej z wegetariańskimi posiłkami. Produkty są wkładane do pudełek, zabezpieczane folią, a następnie wkładane do kartonów, z nazwą produktu. Na końcu linii produkcyjnej stoją pracownicy, którzy są odpowiedzialni za naklejanie i owijanie palet w folie. Układanie skrzynek, pakowanie.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywny język angielski
  • mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej
  • własne buty ze stalowymi przodami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €11,63/h(wypłata: co tydzień)
  • możliwość nadgodzin
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • zakwaterowanie na czas zatrudnieni
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu

Ede
Next offer

Pracownik produkcji w fabryce dywanów

okolice Dronten