<< return to job overview

Praca przy wymianie opon

różne lokalizacje | Netherlands

Rate:
€ 10,93/h brutto
Job from:
2021-01-10

Opis stanowiska:

Praca polega na wymianie opon, sprawdzaniu opon pod względem dalszego użytkowania, wyważaniu opon, wymianie felg. Również inne prace w zależności od zapotrzebowania Pracodawcy.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  •  prawo jazdy kat.B - warunek konieczny!
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
  • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Praca w szklarni ze storczykami

Bemmel
Next offer

Praca na produkcji dla każdego

Houten, Sliedrecht, Zaltbommel