<< return to job overview

Pracownik produkcji - pieczarki Agarica

Hoogeveen | Netherlands

Rate:
€ 10,34 brutto/h
Job from:
2021-10-25

Opis stanowiska:

Praca w pieczarkarni, ścinanie nożykiem lub gilotyną pieczarek. Praca na
halach przy pakowaniu, czyszczeniu i sortowaniu pieczarek. Praca na wysokościach.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego
  • chęć i motywacja

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €10,34/h
  • wypłata: co tydzień
  • bardzo atrakcyjna cena za zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pakowanie prezentów - powrót przed Świętami!

Goes
Next offer

Operator wózka widłowego Reachtruck

Middenbeemster