<< return to job overview

Pracownik myjni

Amsterdam | Netherlands

Rate:
€ 10,40/h brutto
Job from:
2021-09-20

Opis stanowiska:

Praca w myjni przy czyszczeniu samochodów. Odkurzanie, szczotkowanie, polerowanie, czyszczenie tapicerki, usuwanie śmieci i naklejek.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka € 10,27 brutto/h+1,37%-10,40
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania w Holandii do pracy
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Praca w szklarni ze storczykami

Bemmel
Next offer

Praca przy wymianie opon

różne lokalizacje