<< return to job overview

Praca przy malowaniu kwiatów

Delwijnen | Netherlands

Rate:
€ 10,05/h brutto
Job from:
2020-03-02

Opis stanowiska:

Praca polegająca na barwieniu kwiatków. Kwiaty wyjmowane są z bukietów, wkładane na specjalnych pojemników, następnie kolorowane. Dodatkowo do obowiązków pracownika będzie należało, sortowanie pomalowanych już kwiatów, wiązanie, pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Praca w systemie dwuzmianowym.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.happycolorsbv.nl

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • mile komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €10,05/h (wypłata: co tydzień)
  • możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik wymiany opon samochodowych

Utrecht, Breda, Rotterdam
Next offer

Praca przy papryce

okolice Emmen