<< return to job overview

Pracownik magazynu - wymiana opon

| Netherlands

Rate:
€ 10,91/h brutto
Job from:
2020-10-26

Opis stanowiska:

Praca polega na wymienie opon z letnich na zimowe, sprawdzaniu opon pod względem dalszego użytkowania, wywarzaniu opon, wymianie felg. Również inne prace w zależności od zapotrzebowania Pracodawcy.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B - konieczne!
  • komunikatywna znajomość angielskiego/ niemieckiego
  • aktualne CV

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €10,91
  • dla osób z doświadczeniem stawka €11,37
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • 2 dniowe płatne szkolenie zakończone otrzymaniem certyfikatu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu

Ede
Next offer

Pracownik flex

Houten, Sliedrecht, Zaltbommel