<< return to job overview

Pracownik magazynu pocztowego

Groot Ammers | Netherlands

Rate:
€ 10,54-13,70/h brutto
Job from:
2021-12-08

Opis stanowiska:

Praca manualna na magazynie, polegająca na sortowaniu, porządkowaniu paczek na podstawie kodów kreskowych.

Możliwość wyjazdu w parze bądź grupie.

Wymagania:

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stawki brutto na godzinę:
    • Stawkę podstawową 10,54 euro brutto/h
    • Dodatki zmianowe za pracę:
    1.   Poniedziałek-piątek:  00:00 - 06:00 - 30% (13,70 euro brutto/h)
         22:00 - 24:00 - 20%  (12,64 euro brutto/h)
    2.   Sobota: 00:00 - 24:00 - 40% (14,75 euro brutto/h)
    3. Niedziela: 00:00 - 24:00 100% (21,08 euro brutto/h)
    • Praca odbywać się będzie głównie w godzinach wieczornych/nocnych

  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość nadgodzin
  • praca w godzinach popołudniowych i nocnych
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Zbieranie zamówień - magazyn z rybami

Bunschoten
Next offer

Pakowanie - sosy, ketchupy, majonezy

okolice Oosterhout