<< return to job overview

Pracownik magazynu Koopman

Emmeloord | Netherlands

Rate:
€ 12,53/h brutto
Job from:
2021-10-11

Opis stanowiska:

Praca w firmie Koopman, która zajmuje się sprzedażą produktów nieżywnościowych począwszy od artykułów świątecznych i dekoracyjnych, poprzez artykuły gospodarstwa domowego, po kompletne wyposażenie ogrodu. Jako pracownik magazynu możesz zostać przydzielony do pracy na różnych działach. Działy:

  • Rozładunek kontenerów
  • Środki transportu wewnętrznego. Do obsługi tych środków nie jest konieczne posiadanie certyfikatu.
  • Kompletowanie zamówienia na podstawie systemu skanowania
  • Praca przy kontroli. W tym dziale palety z zamówienia klienta ustawiane są obok siebie i kontroluje się, czy pobrano właściwe ilości właściwych artykułów.
  • Praca przy załadunku
  • Dział wózków Reachtruck

  • STAWKA BRUTTO NA GODZINĘ  powyżej 21 lat - 12,53 EUR

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie przy tego typu pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • VOG
  • dyspozycyjnosć i elastyczność

Oferujemy:

  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
  • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pakowanie prezentów - powrót przed Świętami!

Goes
Next offer

Załadunek i rozładunek ciężarówek

Dordrecht