<< return to job overview

Pracownik magazynu DPD

Veenendaal | Netherlands

Rate:
€ 10,13/h brutto
Job from:
2019-07-22

Opis stanowiska:

Praca manualna polegająca na sortowaniu, załadunku i rozładunku paczek o różnej wielkości znajdujących się w kontenerach i ciężarówkach, pokazane na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=TmDfFogJjEA

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • gwarantowane godziny!
  • atrakcyjne wynagrodzenie €10,13/h (wypłata co tydzień)
  • możliwa praca w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjny dodatek zmianowy: 20.00-00.00 (30%), 00.00-06.00 (45%), nadgodziny 115%
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • praca w systemie zmianowym
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Zbieranie zamówień

okolice Haaksbergen
Next offer

Pracownik szklarni z kwiatami

Almere