<< return to job overview

Pracownik flex

Houten, Sliedrecht, Zaltbommel | Netherlands

Rate:
od € 9,54/h brutto
Job from:
2020-10-26

Opis stanowiska:

Stanowisko obejmuje różnego rodzaju prace produkcyjne i magazynowe:
• Praca na produkcji, przy pakowaniu, sortowaniu, kontroli jakości produktów.
• Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • aktualne CV
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: €9,54 - €10,71/h + dodatki zmianowe
  • wypłata: co tydzień, po przepracowanym tygodniu
  • kameralne mieszkanie służbowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  •  pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • przejazd na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy- bezpłatny
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu

Ede
Next offer

Praca przy zieleni miejskiej

Haga