<< return to job overview

Praca w szkółce drzewek

okolice Dronten | Netherlands

Rate:
€ 10,10/h brutto
Job from:
2019-09-23

Opis stanowiska:

Praca na zewnątrz przy drzewkach ozdobnych. Pielęgnacja, podlewanie, przycinanie, sadzenie oraz przesadzanie sadzonek z gruntu do doniczek.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • własny płaszcz przeciwdeszczowy oraz kalosze

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €10,10/h (wypłata co tydzień)
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu

Waalwijk
Next offer

Sortowanie warzyw i owoców

Sliedrecht, Venlo