<< return to job overview

Zbieranie zamówień w chłodni

Veghal | Netherlands

Rate:
€ 11,70 brutto/h
Job from:
2019-09-23

Opis stanowiska:

Zbieranie zamówień na chłodni w systemie słuchawkowym, praca na wózkach EPT, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 23 lat €11,70/h + €0,99 (dodatek do każdej godziny za pracę w zimnych warunkacach
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie firmowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pracownik magazynu

Waalwijk
Next offer

Pracownik produkcji

Hattem