<< return to job overview

Praca przy ogórkach, pomidorach

Ijsselmuiden | Netherlands

Rate:
€ 9,82/h brutto
Job from:
2019-04-29

Opis stanowiska:

Praca w szklarni przy ścince ogórków, zbiorze pomidorów, pielęgnacja. Również inne prace w zależności od zaptrzebowania Pracodawcy.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka obcego
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie przy tego typu pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie €9,82/h brutto (wypłata: co tydzień)
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • pracę tymczasową

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Praca w szkółce drzewek

okolice Dronten
Next offer

Pracownik produkcji spożywczej (owoce i warzywa)

Warmenhuizen