<< return to job overview

Pakowanie naleśników, przyjemna praca produkcyjna

okolice Sliedrecht | Netherlands

Rate:
€ 10,52-15,78
Job from:
2021-10-25

Opis stanowiska:

Praca w firmie produkującej naleśniki. Do obowiązków kandydata należałoby min. pakowanie naleśników, etykietowanie, przygotowanie towaru do wysyłki oraz inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.

Stawki brutto: 20 lat i więcej €10,52/h + dodatek wakacyjny w wysokości 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

 Dodatki zmianowe:

 15:00-00:00 - dodatek 120%tj - €12,31/h
 Czasami pracuje się w nocy dodatek 150% czyli €15,78/h

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • możliwość wyjazdu na wakacje (także w parze bądź grupie)
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
  • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Thank you for your application, we would like to inform you that we will contact the selected candidates. Good Job certificate KRAZ 11653.

Previous offer

Pakowanie prezentów - powrót przed Świętami!

Goes
Next offer

Bukietowanie chryzantem

Almere